Fundusz Kompensacyjny Komisji Finansowej

INFORMACJE OGÓLNE

Exinity Limited jest członkiem of Komisji Finansowej, an międzynarodowej organizacji zajmującej się rozstrzyganiem sporów w branży usług finansowych i na rynku Forex.

Komisja Finansowa jest niezależną zewnętrzną organizacją zajmującą się rozstrzyganiem sporów dla konsumentów i traderów, którzy nie są w stanie rozstrzygać sporów ze swoimi dostawcami usług finansowych. Każdy członek Komisji Finansowej jest chroniony przez Fundusz Rekompensat.

Jak to działa?

Fundusz Rekompensat działa jako polisa ubezpieczeniowa dla klientów członków.

Fundusz Rekompensat jest finansowany przez Komisję Finansową poprzez przydzielenie 10% miesięcznych składek członkowskich do funduszu.

Kto jest ubezpieczony?

Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że fundusze będą wykorzystywane wyłącznie do celów oceny dokonanej przez Komisję Finansową; cała baza klientów członka nie jest uprawniona do wypłaty z funduszu kompensacyjnego.

Jakie jest maksymalne pokrycie ochroną?

Fundusz Kompensacji obejmuje tylko wyroki wydane przez Komisję Finansową do €20.000 na sprawę.

Proces rozstrzygania sporów można znaleźć pod tymlinkiem

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).