Handluj metalami spot z FXTM

Odkryj potencjalne możliwości zysku
na rynku metali

Zacznij handlować

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Handel w oparciu o ruch cen złota i srebra jest popularnym sposobem dywersyfikacji Twojego portfela, a handel cenami spot daje Ci natychmiastowy dostęp do cen rynkowych (więcej na ten temat poniżej).

Handluj w oparciu o spotowe ceny złota i spotowe ceny srebra w stosunku do dolara amerykańskiego i innych głównych walut z globalnym brokerem już dziś. Wybierz konto Advantage, aby handlować ceną złota ze spreadami tak niskimi jak zero.

Dlaczego warto handlować metalami z FXTM?

Globalnie regulowany i licencjonowany

Wyjątkowe koszty transakcyjne

Nasze najpopularniejsze konto handlowe, Advantage, zapewnia wyjątkowo niskie stawki prowizyjne i spready, które są zazwyczaj zerowe dla Złota/dolara USD (XAUUSD).

Dedykowane wsparcie w 18 językach

Globalnie regulowany i licencjonowany

Nasza marka jest regulowana i licencjonowana między innymi przez FSC Republiki Mauritiusu i brytyjski FCA.

Najwyższa przejrzystość

Najwyższa przejrzystość

Statystyki wydajności FXTM, takie jak Ponowne Kwotowania, Poślizg Cenowy i Realizacja Zleceń są sprawdzane przez PwC.

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Twoje środki są przechowywane na oddzielnych kontach, a Twoje transakcje są zabezpieczone przez ochronę przed ujemnym saldem.

Handel metalami

Złoto i srebro były wymieniane na towary i waluty na przestrzeni dziejów - i te metale nadal są popularnym wyborem wśród inwestorów.

Handluj spotowymi cenami złota i srebra w stosunku do głównych walut, w tym:

Kluczowe korzyści z handlu metalami

  • Powszechnie uważane za potencjalne bezpieczne przystanie
  • Dobre do dywersyfikacji portfela handlowego
  • Popularne aktywa w czasach niestabilności

Co to jest handel metalami spot?

Cena spot, w przeciwieństwie do kontraktu futures, metalu takiego jak złoto (XAU) lub srebro (XAG), jest ceną gotówkową tego metalu na rynku w aktualnym momencie. W FXTM handel metalami polega na wymianie cen spot złota lub srebra na główną walutę. Przykładem tego jest para XAGEUR (handel srebrem w stosunku do euro) lub XAUGBP (handel złotem w stosunku do funta brytyjskiego).

Traderzy wykorzystują zarówno długo- jak i krótkoterminowe wykresy cenowe, aby monitorować ruchy cenowe złota i srebra, a następnie dokonują transakcji w zależności od tego, w którym kierunku ich zdaniem może podążać cena. W zależności od aktualnego stanu zmienności rynku, inwestorzy mogą zdecydować się na zajęcie pozycji długo- lub krótkoterminowej, zgodnie z ich strategią handlową.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów handlu metalami jest to, że złoto i srebro - w przeciwieństwie do walut - bardzo rzadko podlegają wpływom wydarzeń politycznych i gospodarczych. Aktywa te są zazwyczaj postrzegane jako zabezpieczenie przed inflacją, co oznacza, że niezależnie od aktualnej sytuacji na rynku finansowym, możliwości handlu metalami są potencjalnie obfite.

Zacznij

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Platformy transakcyjne dla metali

Połącz moc MetaTrader z wielokrotnie nagradzanymi usługami FXTM, aby uzyskać bezkonkurencyjne doświadczenie handlowe.

Oferujemy najpotężniejszą w branży platformę handlową MetaTrader na Twoim PC, Mac-u, telefonie komórkowym lub tablecie, aby dopasować się do Ciebie, umożliwiając Ci handel metalami z dowolnego miejsca na świecie.

Platformy te są wyposażone we wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby uzyskać jak najwięcej z doświadczenia handlowego, w tym szereg wskaźników technicznych, interaktywne wykresy i wzorcowy system bezpieczeństwa.

Dla przypomnienia - handel metalami na naszym koncie Micro jest dostępny na MetaTrader 4, podczas gdy osoby posiadające konto Advantage lub Advantage Plus mogą zacząć handlować tymi ekscytującymi produktami na MetaTrader 5.

Zacznij

Handel jest ryzykowny, Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

trading-platforms

Zacznij handlować metalami z FXTM

Dźwignia finansowa

Dźwignia finansowa pozwala na zwiększenie siły nabywczej. Traderzy powinni pamiętać, że dźwignia finansowa może zwiększyć zarówno straty, jak i zyski.

.

Spready

Ciesz się konkurencyjnymi spreadami już od 0.4 dla XAGUSD i zazwyczaj 0.0 dla XAUUSD na Advantage, naszym najpopularniejszym koncie.

Odwiedź naszą Stronę Porównania Kont już dziś, aby odkryć konto handlowe, które najlepiej odpowiada Twoim celom inwestycyjnym.

Godziny handlu

Korzystaj z naszych wyjątkowych usług handlowych, kiedy tylko chcesz.

Handluj złotem i srebrem z FXTM 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej.

Rozpocznij handel

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).