Handluj CFD na akcje z FXTM

Znajdź swoją kolejną szansę  wśród największych firm na świecie

Rozpocznij handel

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Handlowanie w oparciu o spodziewane ruchy cen akcji wielkich marek, takich jak Apple czy Alibaba, jest świetnym sposobem na dywersyfikację portfela i oferuje dostęp do akcji popularnych firm bez konieczności ich zakupu.

Jakiekolwiek są Twoje cele inwestycyjne, wykorzystaj ruchy cen na rynku i zacznij handlować CFD na akcje z FXTM.

Dlaczego warto handlować kontraktami CFD na akcje?

Wykorzystaj dźwignię finansową na swoją korzyść

Spready i prowizje na Twoją korzyść

Handluj CFD na akcje na koncie Advantage MT5, gdzie spready wynoszą zaledwie 0,1, a prowizja jest stała i wynosi 4$ za lota - to jedna z najlepszych stawek w branży.

Korzystaj na spadkach cen

Wykorzystaj dźwignię finansową na swoją korzyść

W przeciwieństwie do bezpośredniego handlu akcjami, w przypadku kontraktów CFD możesz wykorzystać dźwignię finansową, aby zwiększyć swój potencjał zysków (rozumiejąc jednocześnie, że możliwe są również większe straty).

Przejrzystość i bezpieczeństwo

Korzystaj na spadkach cen

W przeciwieństwie do bezpośredniego handlu akcjami, w przypadku CFD na akcje można zawierać transakcje krótkie i korzystać ze spadków cen akcji, a nie tylko z ich wzrostów.

Handluj już z kwotą 100 USD

Najwyższa przejrzystość

Statystyki wydajności FXTM, takie jak Ponowne Kwotowania, Poślizg Cenowy i Realizacja Zleceń, są sprawdzane przez PwC.

Handel akcjami CFD

Handel CFD na akcje daje Ci możliwość handlowania w oparciu o ruchy cen akcji niektórych z największych i znanych firm na świecie.

Akcje największych firm

Wszystkie wyświetlane znaki towarowe należą do ich właścicieli i nie stanowią ani poparcia, ani rekomendacji tych organizacji. Każde takie użycie znaków towarowych nie ma na celu sugerować, bezpośrednio lub pośrednio, że te organizacje popierają lub mają jakiekolwiek powiązania z FXTM.

Jak działa handel akcjami CFD?

Kontrakt na różnicę kursową (CFD) jest umową pomiędzy kupującym a sprzedającym. Oznacza to, że sprzedający zapłaci kupującemu różnicę pomiędzy aktualną ceną akcji a jej ceną w punkcie określonym w kontrakcie. Handlując kontraktami CFD na akcje, inwestorzy spekulują, czy wartość akcji wzrośnie czy spadnie.

Jedną z głównych zalet handlu CFD jest to, że handluje się w oczekiwaniu na ruch ceny, więc nie trzeba faktycznie kupować aktywów bazowych. Ponieważ można zająć pozycję krótką (oczekując spadku ceny), jak również długą (oczekując wzrostu ceny), można nadal osiągać zyski, gdy akcja traci w wartości - nie tylko wtedy, gdy zyskuje.

Daje to inwestorom CFD na akcje większą elastyczność i więcej możliwości zarabiania na ruchach rynkowych. Należy być jednak świadomym ryzyka poniesienia strat przy zawieraniu transakcji długich lub krótkich.

Platforma transakcyjna dla kontraktów CFD na akcje

Połącz moc MetaTradera z wielokrotnie nagradzanymi usługami FXTM, aby uzyskać bezkonkurencyjne doświadczenie handlowe.

Oferujemy wiodącą w branży platformę transakcyjną, MetaTrader 5na Twoim PC, Mac-u, telefonie komórkowym lub tablecie, aby zapewnić Ci jak największą elastyczność.

Ta intuicyjna platforma jest wyposażona we wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować swój potencjał handlowy, w tym wskaźniki techniczne, interaktywne wykresy i potężny system bezpieczeństwa.

Handel CFD na akcje jest dostępny na naszym najpopularniejszym koncie Advantage, jak również na koncie Advantage Plus.

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

trading-platforms

Zacznij handlować CFD na akcje z FXTM

Dźwignia finansowa

Dźwignia finansowa umożliwia Ci zwiększenie siły nabywczej. Traderzy powinni pamiętać, że dźwignia może zwiększyć zarówno straty, jak i zyski.

Spready

Ciesz się konkurencyjnymi spreadami zaczynającymi się od zaledwie 0.1 na naszym koncie handlowym Advantage.

Odwiedź naszą stronę Porównanie kont handlowych już dziś, aby odkryć konto handlowe, które najlepiej odpowiada Twoim celom inwestycyjnym.

Godziny handlu

Godziny handlu różnią się. Godziny handlu akcjami w USA to 16:30 - 23:00 czasu serwera.

Godziny handlu akcjami w Wielkiej Brytanii to 04:30 - 11:00 czasu serwera (z przerwą 07:00 - 08:00).

Dowiedz się więcej.

Rozpocznij handel

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).