Obchodujte akciové CFD s FXTM

Objevte svou další příležitost mezi největšími světovými společnostmi

Začněte obchodovat

Obchodování s sebou nese riziko. Může se stát, že přijdete o investované peníze.

Obchodování cenových pohybů akcií globálních značek, jako jsou Apple nebo Alibaba, je skvělým způsobem, jak diverzifikovat své portfolio, a umožňuje vám přístup k akciím světoznámých společností bez nutnosti jejich přímého nákupu.

Ať už jsou vaše investiční cíle jakékoli, využijte naplno dnešní situaci na trzích a začněte obchodovat akciové CFD s FXTM.

Proč obchodovat akciové CFD?

Využívejte páku ve svůj prospěch

Spready a provize hrají ve váš prospěch

Obchodujte akciové CFD na účtu Advantage MT5, kde nabízíme spready již od 0,1 a kde účtujeme pevnou provizi 4 $ za lot – jedna z nejlepších sazeb v odvětví.

Vydělávejte na klesajících cenách

Využívejte páku ve svůj prospěch

Na rozdíl od přímého obchodování s akciemi můžete při obchodování CFD díky pákovému efektu navýšit svůj potenciál pro zisky (přičemž je nutné uvědomit si i riziko větší ztráty).

Transparentnost a spolehlivost

Vydělávejte na klesajících cenách

Na rozdíl od obchodování akcií můžete u akciových CFD otevírat krátké pozice a využívat výhod i klesajících cen akcií, nejen těch rostoucích.

Obchodujte již s pouhými 100 $

Maximální transparentnost

Statistiky výkonnosti FXTM, včetně rekotace, slippage a provádění pokynů jsou kontrolovány společností PwC.

Obchodování CFD na akcie

Obchodování akciových CFD vám dává příležitost obchodovat cenové pohyby akcií jedněch z největších a nejznámějších společností na světě.

Akcie významných společností

Všechny zobrazené ochranné známky patří jejich příslušným vlastníkům a nepředstavují podporu ani doporučení těchto organizací. Účelem takového použití ochranných známek není zamýšleno přímo ani nepřímo naznačovat, že tyto organizace podporují FXTM nebo mají k FXTM nějaký spřízněný vztah.

Jak funguje obchodování akciových CFD?

„Contract For Difference“, neboli „kontrakt na vyrovnání rozdílu“ (CFD), je ujednání mezi kupujícím a prodávajícím. To znamená, že prodávající se v něm zavazuje uhradit kupujícímu rozdíl mezi aktuální cenou akcie a její cenou v okamžiku stanoveném smlouvou. Obchodováním CFD na akcie investoři spekulují na to, zda hodnota akcie vzroste či klesne.

Jednou z hlavních výhod obchodování CFD je to, že obchodujete pouze s očekáváním cenového pohybu, takže ve skutečnosti nemusíte nakupovat podkladové aktivum. Vzhledem k tomu, že můžete otevřít krátkou pozici (očekávání poklesu ceny) stejně tak jako dlouhou pozici (očekávání růstu ceny), můžete dosahovat zisku nejen při růstu ceny akcie, ale i při jejím poklesu.

To umožňuje obchodníkům CFD na akcie větší flexibilitu a více příležitostí, jak profitovat z pohybů na trhu. Stejně tak byste si však měli uvědomovat i možnost ztrát, a to v případě otevření krátké i dlouhé pozice.

Platforma pro obchodování akciových CFD

Spojte sílu platformy MetaTrader s celosvětově uznávanými službami FXTM a užijte si nepřekonatelný zážitek z obchodování.

Nabízíme nejoblíbenější špičkovou obchodní platformu MetaTrader 5 podle vašich potřeb pro PC, Mac, mobilní telefon či tablet.

Tato intuitivní platforma je vybavena všemi nástroji, které potřebujete k tomu, abyste maximalizovali svůj obchodní potenciál, včetně technických indikátorů, interaktivních grafů a výkonného bezpečnostního systému.

Obchodování akciových CFD je k dispozici na našem nejoblíbenějším typu účtu, účtu Advantage, stejně jako na účtu Advantage Plus.

Obchodování s sebou nese zvýšenou míru rizika. Může se stát, že přijdete o investované peníze.

obchodní-platformy

Začněte obchodovat akciové CFD s FXTM

Páka

Páka vám umožňuje navýšit vaši kupní sílu. Obchodníci by si měli uvědomovat, že páka může navýšit jak vaše zisky, tak i vaše ztráty.

Spready

Užijte si nejnižší spready začínající již od 0,1 pipu na našem obchodním účtu Advantage.

Navštivte ještě dnes naši stránku Porovnání obchodních účtů a objevte obchodní účet, který nejlépe vyhovuje vašim investičním cílům.

Obchodní hodiny

Obchodní hodiny se liší. Obchodní hodiny amerických akcií jsou 16:30 – 23:00 serverového času.

Obchodní hodiny hongkongských akcií jsou 4:30 – 11:00 serverového času (s přestávkou 7:00 – 8:00).

Více informací.

Začněte obchodovat

Obchodování s sebou nese riziko. Může se stát, že přijdete o investované peníze.

Scroll Top
Upozornění na riziko: Obchodování s sebou nese zvýšenou míru rizika. Může se stát, že přijdete o investované peníze. Exinity Limited podléhá regulaci FSC (Mauricius).
Upozornění na riziko: Obchodování s sebou nese zvýšenou míru rizika. Může se stát, že přijdete o investované peníze. Exinity Limited podléhá regulaci FSC (Mauricius).