Kupuj i sprzedawaj akcje z USA i  Hong Kongu

dzięki naszej nowej usłudze handlu akcjami

Zacznij

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

W ramach handlu akcjami w FXTM otrzymasz darmowy dostęp do danych cenowych dla akcji w USA w czasie rzeczywistym i bardzo konkurencyjne opłaty abonamentowe na akcje z Hongkongu, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać Twoje inwestycje.

Dlaczego warto handlować akcjami z FXTM?

Zero prowizji

Handluj największymi amerykańskimi markami z zerową prowizją

Kupuj z zerową prowizją i stań się właścicielem setek akcji największych amerykańskich firm, w tym globalnych marek, takich jak Facebook, Tesla i Apple.

24-godzinna obsługa klienta

24-godzinna obsługa klienta

Uzyskaj pomoc dotyczącą Twojego konta handlowego przez całą dobę, od poniedziałku do piątku.

Wymagana minimalna wpłata

Wymagana minimalna wpłata

Przy minimalnej wpłacie w wysokości zaledwie 500$ możesz handlować tylko jedną akcją lub zbudować całe portfolio akcji.

Szybkie otwarcie konta

Szybkie otwarcie konta

Otwórz konto handlowe w ciągu kilku minut i uzyskaj dostęp do akcji po zweryfikowaniu swojego profilu

Kupuj, sprzedawaj i stań się właścicielem akcji firm o globalnej marce

Inwestuj w setki akcji amerykańskich, w tym w najbardziej znane marki

Inwestuj w setki akcji z USA i Hong Kongu, w tym w niektóre z najbardziej znanych marek. Możesz również handlować akcjami ułamkowymi, na przykład 0,3 jednej akcji Apple, które następnie zamieniają się w CFD. Przeczytaj więcej o handlu CFD na akcje tutaj.

Zacznij handlować akcjami

Handel akcjami jest dostępny na naszym najpopularniejszym koncie, Advantage Wystarczy kilka minut, aby zacząć!

Jak tylko Twoje konto zostanie zweryfikowane, uzyskasz dostęp do cen w czasie rzeczywistym setek najczęściej handlowanych akcji z trzech z czterech największych giełd na świecie - NYSE, NASDAQ i HKEX.

Jeśli chcesz handlować akcjami z USA lub Hong Kongu, których nie widzisz na liście, po prostu zadzwoń do nas, a my dodamy je dla Ciebie!

Kluczowe korzyści z handlu akcjami

  • Wyjątkowo niskie koszty transakcyjne, w tym zerowa prowizja od wszystkich akcji amerykańskich
  • Doskonały wybór dla inwestycji długoterminowych
  • Mniej ryzykowne niż kontrakty CFD, ponieważ nie handlujesz z dźwignią.

Jak działa handel akcjami?

Handel akcjami polega na kupnie i sprzedaży akcji firmy w celu osiągnięcia zysku. Kiedy kupujesz akcje firmy, nabywasz niewielki udział w tej firmie i wartość Twojej inwestycji zmienia się wraz ze wzrostem i spadkiem kursu akcji firmy. W ramach usługi bezpośredniego handlu akcjami FXTM nie możesz otwierać krótkich pozycji, ale możesz sprzedać wszystkie posiadane akcje, aby osiągnąć potencjalny zysk.

Inwestorzy korzystają z informacji, takich jak wiadomości i komunikaty firm, wyniki firm (zyski) i analiza techniczna, aby podjąć decyzję, które akcje kupić i kiedy.

Po dokonaniu inwestycji możesz zalogować się w dowolnym momencie, aby ją monitorować i sprawdzać najnowsze wiadomości i komunikaty. Nie ma ograniczeń co do długości inwestycji - kiedy jesteś gotowy do sprzedaży, po prostu zaloguj się i kliknij, aby natychmiast sprzedać swoje udziały. Gotówkę możesz wykorzystać na nową inwestycję lub przelać ją z powrotem na swoje konto bankowe.

Platforma transakcyjna dla akcji

Połącz moc MetaTradera z wielokrotnie nagradzanymi usługami FXTM.

Oferujemy najpotężniejszą w branży platformę handlową MetaTrader 5 na Twoim PC, Mac-u, telefonie komórkowym lub tablecie, aby zapewnić Ci jak najbogatszy wybór, pozwalając Ci handlować akcjami z dowolnego miejsca na świecie.

Ta platforma jest wyposażona we wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby uzyskać jak najwięcej z handlu akcjami, w tym szereg wskaźników technicznych, interaktywne wykresy i wzorcowy system bezpieczeństwa.

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

trading-platforms

Należy pamiętać, że nasza usługa obrotu akcjami nie jest dostępna dla mieszkańców Afganistanu, Bośni i Hercegowiny, Republiki Środkowoafrykańskiej, Kuby, Konga, Gujany, Islamskiej Republiki Iranu, Iraku, Laotańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, Libii, Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, Somalii, Syryjskiej Republiki Arabskiej, Ugandy, Vanuatu, Wenezueli i Jemenu oraz niektórych innych regionów. Prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia, aby uzyskać więcej informacji.

Wizualna reprezentacja serwisu giełdowego używana w materiałach promocyjnych tego produktu jest tylko przykładem i nie odzwierciedla wyglądu ani funkcjonalności rzeczywistego serwisu giełdowego FXTM.

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).