Kalkulator zysku

Zanim otworzysz pozycję na giełdzie, ważne jest, aby wiedzieć dokładnie, ile kapitału możesz zyskać lub stracić w zależności od wyniku transakcji. Nasz Kalkulator Zysku jest prostym narzędziem zaprojektowanym, aby pomóc Ci to zrobić.

Oblicz teraz swoje potencjalne zyski i straty

Jak działa kalkulator?

Aby określić potencjalny zysk lub stratę z transakcji, po prostu zacznij od wybrania wybranej pary walutowej i wybierz, czy kupujesz czy sprzedajesz. Po ustaleniu ceny otwarcia i zamknięcia transakcji, możesz wybrać walutę, w której chcesz zobaczyć wyniki.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Rzeczywisty wynik transakcji może ulec zmianie ze względu na takie czynniki jak nagła zmienność lub ważne wiadomości i ogłoszenia rynkowe.

Należy również pamiętać, że różne typy kont wykorzystują różne prowizje, swapy i spready. Powyższe powinno być stosowane jako przewodnik obok innych technik zarządzania ryzykiem. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat warunków dla poszczególnych typów kont, kliknij tutaj.

Dołącz do ponad 4 milionów inwestorów i zyskaj więcej dzięki FXTM

Twój kapitał jest zagrożony.

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).