Segregacja środków klientów

Exinity Limited świadczy usługi dla ponad 2 milionów klientów w ponad 150 krajach na całym świecie. Zawsze ściśle przestrzegamy przepisów, a ochrona inwestycji naszych klientów jest naszym głównym celem. Zobowiązujemy się do zapewnienia zaufanego i niezawodnego środowiska handlowego dla wszystkich naszych klientów.

Międzynarodowe regulacje

Exinity Limited jest regulowany przez Komisję Usług Finansowych Mauritiusu o numerze licencji C113012295. Inwestorzy na całym świecie ufają nam, ponieważ ich środki są segregowane na niezależnych rachunkach bankowych, co zapewnia prawdziwy spokój ducha.

Segregowane środki

Środki klientów są całkowicie oddzielone od środków operacyjnych firmy i trzymane w najlepszych europejskich bankach. Exinity Limited nie będzie korzystać ze środków klientów w celu prowadzenia swojej działalności lub dokonywania jakichkolwiek inwestycji. Dzięki temu, przez cały czas środki te pozostają zabezpieczone.

Partnerstwo z bankami

Exinity Limited nawiązało stosunki partnerskie z kilkoma bankami. Zapraszamy do zapoznania się z podstroną Depozyty i wypłaty, na której znajduje się więcej informacji na ten temat.

Technologie szyfrujące

Exinity Limited wdrożyło protokół bezpieczeństwa sieciowego SSL (Secure Sockets Layer), by zagwarantować bezpieczeństwo połączenia podczas komunikacji z naszymi klientami, ochronę klientów w trakcie dokonywania przez nich transakcji za pośrednictwem firmy oraz utrzymanie poufności danych klientów.

  1. Identyfikacja użytkownika oraz polityka uwierzytelniania po stronie serwera zapewniają wysłanie danych do właściwego terminala klienta i do odpowiedniego serwera.
  2. Przesyłane dane są szyfrowane celem zabezpieczenia przed kradzieżą danych oraz przed nieautoryzowanym dostępem ze strony podmiotów trzecich.
  3. Zachowanie integralności danych i zapewnienie ich niezmienności podczas przesyłania.

Mamy doskonałą kondycję finansową i praktykujemy politykę przejrzystości informacji

Exinity Limited dąży do zapewnienia całkowitej przejrzystości. Utrzymujemy ścisłe standardy finansowe i okresowo składamy raporty organowi regulującemu

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).