Podziel się swoimi udanymi strategiami handlowymi, aby zarabiać więcej, w miarę jak inni inwestorzy będą kopiować Ciebie

Wykorzystaj swoje umiejętności handlowe, stając się Managerem Strategii w FXTM Invest. Ten innowacyjny program kopiowania handlu daje Ci szansę na osiągnięcie dodatkowych zysków, oprócz tych, które już sobie wypracujesz.

Kiedy inni traderzy - inwestorzy - zaczną śledzić Twoje konto Managera Strategii, zaczniesz otrzymywać udział w ich części zysków (do 40%). Nazywa się to Udział w Zyskach – aby pomóc Ci zrozumieć, jak to działa, przygotowaliśmy film!

Obejrzyj

Setki Managerów Strategii już zarabia więcej. Dlaczego nie dołączysz do nich?

Choose experienced traders, follow them, and sit back while they do all the work.

Zostanie Managerem Strategii jest proste. Kiedy otworzysz konto jako Manager, będziesz miał jedną cenę za realizację dla wszystkich swoich skopiowanych transakcji, bez ukrytych opłat. Będziesz mógł również łatwo dzielić się swoimi statystykami handlowymi na portalach społecznościowych.

Stworzyliśmy dedykowane miejsce dla naszych Managerów Strategii, gdzie ich statystyki handlowe są automatycznie wyświetlane w atrakcyjny sposób i gotowe do udostępnienia na Twoich kanałach społecznościowych. Wszystko, co musisz zrobić, to dobrze handlować, osiągać zyski, a my zajmiemy się resztą!

Masz już sprawdzoną strategię, która działa?

Im bardziej Twoja strategia jest zyskowna, tym wyżej znajdziesz się w naszym rankingu topowych Managerów Strategii, na podstawie którego inwestorzy mogą poznać Twoją stopę zwrotu, poziom ryzyka, sprawdzić Twój kanał i wiele więcej.

Strona ta jest publicznie dostępna dla tysięcy odwiedzających naszą witrynę internetową, oferując Ci maksymalną ekspozycję na ryzyko na całym świecie.

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują przyszłych wyników.

Jak działa FXTM Invest

1. Otwórz konto ECN lub ECN Zero jako Manager Strategii

2. Dokonaj wpłaty i zacznij handlować dla uzyskania zysku

3. Podziel się swoimi strategiami w swoich kanałach społecznościowych

4. Uzyskaj procent od zysków Twoich inwestorów

5. Kontynuuj zyskowny handel, by wspinać się w rankingu i zwiększyć swój zasięg!

Otwórz konto jako Manager Strategii w kilka minut!

Wypełnij formularz, aby zacząć! Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa FXTM Invest?

Skontaktuj się z nami - jesteśmy tu, aby pomóc

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).