Atrakcyjne Warunki Transakcyjne

Doskonałe warunki dla każdego inwestora

Zmienna dźwignia

Dzięki naszemu systemowi ze zmienną dźwignią, oferujemy dźwignię aż do 1:1000. Oznacza to, że możesz zwiększyć swoją siłę nabywczą do 1000 razy. Wyższa dźwignia oferuje możliwości, o których wielu inwestorów mogło tylko pomarzyć – można zainwestować niewielką ilość środków i obrócić istotnymi wolumenami. Należy jednak pamiętać, że wyższa dźwignia to także większa ekspozycja na ryzyko i potencjalne straty.

 

Niskie spready

Niskie spready to najważniejsza kwestia, którą należy brać pod uwagę podczas wyboru pośrednika rynkowego. Początkowe koszty transakcji zależą od wysokości oferowanych spreadów. Fakt, że oferujemy niskie i stałe spready zaczynające się od 0.1 pipsów*, daje Ci dużą przewagę już na samym początku.
*W zależności od rodzaju konta i sytuacji rynkowej.

Szybka realizacja

Twoje transakcje są realizowane natychmiast za pośrednictwem ForexTime (FXTM), dzięki czemu możesz korzystać z najlepszych cen, a opóźnienia nie przeszkadzają w handlowaniu.

No Dealing Desk (NDD)

Technologia NDD umożliwia współpracę z kilkoma dostawcami płynności, co pozwala osiągnąć najatrakcyjniejsze ceny kupna i sprzedaży. Dzięki tej technologii gwarantujemy głęboką płynność rynku międzybankowego i zapewniamy Ci bezpośredni dostęp do kursów i natychmiastowej możliwości wymiany walut*.
*W zależności od rodzaju konta i sytuacji rynkowej.

Zautomatyzowany system transakcyjny

Korzystając z opcji handlu automatycznego (znanemu również jako handel algorytmiczny), możesz opracować strategię handlową lub wprowadzić strategię opracowaną przez kogoś innego, która następnie jest adaptowana na potrzeby zautomatyzowanego systemu transakcyjnego, np. Expert Advisors. System automatycznie rozpoczyna handel w Twoim imieniu zgodnie z wprowadzoną strategią, dzięki czemu transakcje są wykonywane automatycznie. Największą zaletą tego systemu jest to, że nie musisz martwić się, że stracisz okazję, ponieważ jesteś chwilowo niedostępny. Możesz osiągać zyski nawet wówczas, kiedy śpisz, ponieważ odpowiedni algorytm handlowy został wprowadzony do systemu. Pamiętaj, że podobnie jak w przypadku tradycyjnego handlu rozwiązanie zautomatyzowane wiąże się z ryzykiem poniesienia strat.

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).