Kopiuj transakcje z FXTM Invest

Wiesz, że handel na rynkach finansowych ma potencjał, by być dochodowym. Ale wiesz również, że potrzeba dużo umiejętności i doświadczenia oraz czasu spędzonego na śledzeniu rynków. W porządku! Jeśli nie czujesz się na siłach, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

FXTM Invest to innowacyjny sposób, w jaki można uzyskać dostęp do możliwości handlu bez żadnych technicznych umiejętności i bez ograniczeń czasowych. Po prostu wybierasz kopiowanie inwestorów FXTM (znanych również jako Managerowie Strategii), którzy są dla Ciebie odpowiedni i udostępniają swoje strategie handlowe. My zrobimy resztę!

Kopiowanie transakcji z FXTM Invest pozwala zachować pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi, a opłatę dla Managera Strategii uiszczasz tylko wtedy, gdy dokonuje on rentownej transakcji.

Otwórz rachunek inwestycyjny

Sprawdź niektórych z naszych najlepszych Managerów Strategii

Choose experienced traders, follow them, and sit back while they do all the work.

Śledzimy naszych Managerów Strategii przez cały dzień i oceniamy ich na podstawie ich wyników handlowych przy użyciu wielu miar jakości i wydajności.

Możesz wyszukiwać i filtrować według zwrotu z inwestycji, profilu ryzyka, długości doświadczenia, stylu handlu i wielu innych, aby znaleźć strategie, które są dla Ciebie odpowiednie.

Jak w przypadku każdego handlu finansowego, wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują przyszłych zwrotów, ale dzięki FXTM Invest masz dostęp do informacji, których potrzebujesz, aby zrozumieć ich potencjał i skopiować Managerów Strategii, których podejście do ryzyka i nagród jest takie samo jak Twoje.

Jak działa FXTM Invest?

Wybierz Managerów Strategii

1. Wybierz Managera Strategii

Dokonaj wpłaty

2. Dokonaj wpłaty

Automatycznie kopiuj transakcje Managera Strategii.

3. Automatycznie kopiuj
Strategię

Zarabiaj wraz z nimi.

4. Zarabiaj wraz z nimi.

Podziel się częścią zysku z Managerem Strategii

5. Podziel się częścią zysku z Managerem Strategii

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).