Handluj globalnymi indeksami z globalnym brokerem

Odkryj możliwości handlowe wśród popularnych indeksów giełdowych

Rozpocznij handel

Handel jest ryzykowny.

Kiedy handlujesz indeksami z wiodącym w branży brokerem, możesz oczekiwać, że będziesz mógł wybierać spośród wiodących w branży indeksów. FXTM oferuje handel CFD na indeksy spot z jednymi z najbardziej aktywnych papierów wartościowych na świecie, co oznacza, że możesz wybrać kupno i sprzedaż indeksów po ich cenie spot, aby dopasować je do Twojej strategii handlowej.

Dlaczego warto handlować głównymi indeksami z FXTM?

Globalnie regulowany i licencjonowany

Globalnie regulowany i licencjonowany

Nasza marka jest regulowana i licencjonowana między innymi przez FSC Republiki Mauritiusu i brytyjski FCA.

Dedykowane wsparcie w 18 językach

Dedykowane wsparcie w 18 językach

Mówimy w Twoim języku, abyś mógł poczuć się jak w domu handlując z nami.

Najwyższa przejrzystość

Najwyższa przejrzystość

Statystyki wydajności FXTM, takie jak ponowne kwotowania, poślizg cenowy i realizacja zleceń, są sprawdzane przez PwC.

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Twoje środki są przechowywane na oddzielnych kontach, a Twoje transakcje są zabezpieczone przez ochronę przed ujemnym saldem.

Handel CFD na indeksy spot

Handel CFD na indeksy spot jest wygodnym i elastycznym sposobem dla inwestorów na dywersyfikację ich portfeli - i aktywa te nadal są popularnym wyborem wśród inwestorów. Wybierz spośród eklektycznej gamy indeksów spot i uzyskaj dostęp do międzynarodowych rynków, w tym:

  • GDAX (Dax 30)
  • AUS200 (Australia 200)
  • ND100m (US Tech 100 – Mini)
  • UK100 (UK100)
  • SP500m (US SPX 500 – Mini)

Doskonałe warunki handlu online w FXTM sprawiają, że możesz handlować indeksami z dźwignią finansową, która odpowiada Twojemu stylowi handlowemu i celom inwestycyjnym. To może wzmocnić Twoje pozycje i potencjalnie zmaksymalizować zyski - chociaż powinieneś pamiętać, że dźwignia może również zwiększyć Twoje straty.

Kluczowe korzyści z handlu CFD na indeksy

  • Możliwość handlu długimi lub krótkimi pozycjami, co daje Ci możliwość dopasowania handlu do Twojej strategii
  • Korzystaj z elastyczności długich godzin handlu
  • Doskonałe dla dywersyfikacji portfela

Co to są indeksy?

Indeksy są portfelami akcji. Akcje te są pogrupowane zgodnie z określonym sektorem lub rynkiem: na przykład GDAX (lub Dax 30) składa się z 30 głównych niemieckich spółek notowanych na giełdzie we Frankfurcie. ND100m zawiera zaś akcje z najlepszych firm technologicznych w USA.

Jak działa handel CFD na indeksy spot?

Kontrakt na różnice kursowe (CFD) jest umową zawartą pomiędzy kupującym a sprzedającym na określony produkt. Sprzedający zgadza się zapłacić kupującemu różnicę pomiędzy aktualną ceną a ceną na koniec kontraktu. Oznacza to, że kiedy handlujesz CFD na indeksy, dążysz do zysku z ruchu indeksu – zamiast bezpośredniego inwestowania w indeks. Inwestorzy handlują CFD na indeksy spot na platformach handlowych online, używając kont handlowych, takich jak popularne konto FXTM Advantage.

Platformy transakcyjne do handlu indeksami

Połącz moc MetaTrader z nagradzanymi usługami FXTM, aby uzyskać bezkonkurencyjne doświadczenie handlowe.

Oferujemy wiodącą w branży platformę handlową, MetaTrader, na Twoim PC, Mac, telefonie komórkowym lub tablecie, aby dopasować się do Twoich preferencji.

Te intuicyjne platformy są wyposażone we wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować Twój potencjał handlowy, w tym wskaźniki techniczne, interaktywne wykresy i potężny system bezpieczeństwa.

Możesz handlować indeksami na naszych wszystkich trzech unikalnych typach kont. Tak dla Twojej wiadomości - handel indeksami na naszym koncie Micro jest dostępny na MetaTrader 4, a osoby z Advantage lub Advantage Plus mogą zacząć handel tymi ekscytującymi produktami na MetaTrader 5.

trading-platforms

Rozpocznij handel CFD na indeksy

Dźwignia finansowa

Dźwignia finansowa pozwala na zwiększenie siły nabywczej. Pamiętaj, że dźwignia może zwiększyć zarówno Twoje straty, jak i zyski.

Na naszym popularnym koncie Advantage możesz handlować kontraktami CFD na indeksy ze zmienną dźwignią do 1:2000.

*Dźwignia jest oferowana w oparciu o Twoją wiedzę i doświadczenie.

Spready

Ciesz się ultra wąskimi spreadami na naszym najpopularniejszym koncie Advantage.

Odwiedź naszą stronę Porównania Kont Handlowych dzisiaj, aby odkryć konto handlowe, które najlepiej pasuje do Twoich celów inwestycyjnych.

Godziny handlu

Rynki indeksów otwierają się o różnych porach w ciągu dnia, US Tech 100 (Mini) - na przykład - otwiera się o 01:30 i zamyka o 23:00.

Traderzy mają dostęp do usług handlowych FXTM, kiedy tylko rynek jest otwarty, co oznacza, że możesz handlować CFD na indeksy 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej na naszej stronie Specyfikacje Kontraktów.

Rozpocznij handel

Handel jest ryzykowny.

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).