Nadawanie kierunku w handlu online

Założona w 2011 roku, marka FXTM jest światowym liderem w handlu online, oferując możliwości na rynku finansowym globalnym inwestorom, niezależnie od tego, gdzie się znajdują i jakie są ich ambicje finansowe.

Co robimy

Jesteśmy specjalistami w handlu opartym na dźwigni finansowej, co daje Ci możliwość generowania zysków finansowych zarówno przy rosnących, jak i spadających cenach na rynku walut, indeksów, towarów, akcji i kryptowalut. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy też zupełnie nową osobą na rynku, jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć wolność na rynkach finansowych.

Nasza globalna sieć biur i regulacji obejmuje Europę, Bliski Wschód, Afrykę, Azję i Amerykę Łacińską. Zaufały nam już ponad 4 miliony klientów w 150 krajach.

Dlaczego warto wybrać FXTM?

Zaufały nam ponad 4 miliony osób na całym świecie.

Od czasu naszego założenia w 2011 roku ponad 4 miliony ludzi na całym świecie wybrało FXTM jako swojego partnera handlowego, a tysiące nowych traderów dołącza do nas co miesiąc.

Globalne regulacje i ochrona obejmująca segregację środków klientów

Jesteśmy regulowani w wielu jurysdykcjach i zawsze oferujemy pełną segregację środków klientów detalicznych. Gdziekolwiek jesteś na świecie, przechowujemy Twoje środki w najlepszych bankach, w pełni odseparowane od aktywów firmy.

25+ branżowych nagród

Zbudowaliśmy naszą firmę z misją pomocy klientom w handlu i cieszymy się, że nasze wysiłki zostały nagrodzone ponad 25 nagrodami od 2011 roku.

Korzyści z handlu z nami

Rachunki pasujące do każdego rodzaju tradera

Niskie koszty transakcyjne i superszybka realizacja transakcji - sprawdź nasze statystyki wyników

Najpopularniejsza platforma handlowa na świecie - wybierz MT4 lub MT5 na telefonie komórkowym, pulpicie lub w Internecie.

Bezpłatne kursy edukacyjne i przewodniki, które pomogą Ci rozpocząć lub rozwinąć Twoje umiejętności handlowe.

Odkryj ponad 5000 traderów do skopiowania, dzięki naszemu innowacyjnemu programowi kopiowania handlu FXTM Invest.

Globalny zespół kierowniczy

Nasz globalny zespół kierowniczy posiada bogate doświadczenie w branży handlu online i specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii, które pomagają naszym klientom odnosić sukcesy na rynkach finansowych.

Andrey Dashin

Andrey Dashin

Założyciel
Główny udziałowiec

Olga Rybalkina

Olga Rybalkina

Partner Zarządzający
Główny udziałowiec

Nichloas Defteras

Nichloas Defteras

Globalny CEO
Dyrektor Wykonawczy

Lex Webster

Lex Webster

Globalny CCO
Dyrektor Wykonawczy

Valeriya Kolesnik

Valeriya Kolesnik

Globalny COO
Dyrektor Wykonawczy

Sergey Chumarov

Sergey Chumarov

Globalny CTO
Dyrektor Wykonawczy

Olga Rybalkina

George Kyriakoudes

Globalny CFO
Dyrektor Wykonawczy

Charis Mountis

Charis Mountis

Globalny Główny Dealer
Dyrektor Wykonawczy

Nasz zespół kierowniczy zajmuje różne stanowiska w jednostkach regulowanych Grupy.

Kariera

Od momentu wejścia na rynek w 2011 szybko się rozwijamy dzięki kulturze, która zachęca do innowacji i globalnej współpracy.

Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w ponad 10 biurach na całym świecie.

Aby wspierać nasze ambitne plany rozwoju, zawsze szukamy utalentowanych ludzi do wzmocnienia naszych zespołów, więc niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, czy dopiero zaczynasz swoją karierę na rynku, odkryj nowe możliwości dzięki FXTM.


Odwiedź naszą stronę poświęconą karierze

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).