Udáváme krok v online obchodování

Značka FXTM byla založena v roce 2011, je globálním lídrem v online obchodování a přináší příležitosti finančních trhů širokému okruhu investorů z celého světa a s jakýmikoli finančními ambicemi.

Co děláme

Jsme specialisté na pákové obchodování a v rámci obchodování forexu, indexů, komodit, akcií a kryptoměn vám umožňujeme generovat finanční výnosy při rostoucích i klesajících cenách. Ať už jste zkušeným obchodníkem nebo úplným nováčkem, jsme zde, abychom vám pomohli najít svobodu na finančních trzích.

Naše globální síť poboček a zastoupení zahrnuje Evropu, Střední východ, Afriku, Asii a Latinskou Ameriku a aktuálně obsluhujeme více než 4 miliony klientů ve 150 zemích.

Proč si vybrat FXTM?

Důvěřuje nám více než 4 miliony obchodníků z celého světa

Od našeho založení v roce 2011 si více než 4 miliony lidí z celého světa vybralo FXTM jako svého partnera pro obchodování a každý měsíc se k nám přidávají tisíce nových obchodníků.

Globální regulace a ochrana finančních prostředků na oddělených účtech

Podléháme regulaci v mnoha jurisdikcích a retailovým klientům v rámci všech našich služeb nabízíme úplné oddělení jejich klientských účtů. Ať jste kdekoli na světě, spravujeme vaše finanční prostředky u předních bank, zcela oddělené od aktiv firmy.

Více než 25 ocenění za poskytované služby

Naše podnikání jsme postavili na pomoci klientům při obchodování a jsme rádi, že naše úsilí bylo od roku 2011 oceněno více než 25 cenami.

Výhody obchodování s námi

Obchodní účty jsou vhodné pro všechny typy obchodníků

Nízké transakční náklady a superrychlé provádění pokynů – podívejte se na naše výkonové charakteristiky

Nejoblíbenější obchodní platforma na světě – vyberte si MT4 nebo MT5 pro mobilní zařízení, stolní počítač nebo webové rozhraní

Bezplatné vzdělávací kurzy a příručky, které vám pomohou začít nebo rozvíjet své obchodní dovednosti

Objevte více než 5 000 obchodníků, které můžete kopírovat v rámci našeho inovativního copy tradingového programu FXTM Invest

Globální vedení firmy

Náš tým globálního vedení firmy má v oblasti online obchodování bohaté zkušenosti a věnuje se poskytování služeb a technologií, které našim klientům pomáhají dosáhnout úspěchu na finančních trzích.

Andrey Dashin

Andrey Dashin

Zakladatel
Majoritní akcionář

Olga Rybalkina

Olga Rybalkina

Řídící společník
Majoritní akcionář

Nichloas Defteras

Nichloas Defteras

Generální ředitel
Výkonný ředitel

Lex Webster

Lex Webster

Obchodní ředitel
Výkonný ředitel

Valeriya Kolesnik

Valeriya Kolesnik

Obchodní ředitelka
Výkonná ředitelka

Sergej Chumarov

Sergej Chumarov

Technický ředitel
Výkonný ředitel

Olga Rybalkina

George Kyriakoudes

Finanční ředitel
Výkonný ředitel

Charis Mountis

Charis Mountis

Chief Dealer
Výkonný ředitel

Členové našeho vedoucího týmu zastávají různé pozice v rámci subjektů řízených Skupinou

Pracovní příležitosti

Od našeho založení v roce 2011 rychle rosteme díky firemní kultuře, která podporuje inovace a globální spolupráci.

Nyní zaměstnáváme přes 800 zaměstnanců ve více než 10 pobočkách po celém světě.

S ohledem na naše ambiciózní plány růstu neustále hledáme talentované pracovníky, kteří by se chtěli stát členy našich týmů. Takže ať už jste odborníkem ve svém oboru nebo právě startujete svoji kariéru, podívejte se, jaké příležitosti vám nabízíme v FXTM.


Navštivte naši stránku s pracovními příležitostmi

Scroll Top
Upozornění na riziko: Obchodování s sebou nese zvýšenou míru rizika. Může se stát, že přijdete o investované peníze. Exinity Limited podléhá regulaci FSC (Mauricius).
Upozornění na riziko: Obchodování s sebou nese zvýšenou míru rizika. Může se stát, že přijdete o investované peníze. Exinity Limited podléhá regulaci FSC (Mauricius).