Handluj ropą i gazem z FXTM

Odkryj możliwości handlowe na
największych rynkach ropy naftowej i gazu ziemnego na świecie.

Rozpocznij handel

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Handel kontraktami CFD na towary takie jak ropa naftowa i gaz ziemny jest świetnym sposobem na dywersyfikację portfela i oferuje dostęp do tych rynków bez konieczności zakupu samego produktu.

Jakiekolwiek są Twoje cele inwestycyjne, skorzystaj z dzisiejszej akcji rynkowej i zacznij handlować popularnymi produktami naftowymi i gazowymi z FXTM.

Dlaczego warto handlować kontraktami CFD na ropę i gaz z FXTM?

Globalnie regulowany i licencjonowany

Globalnie regulowany i licencjonowany

Nasza marka jest regulowana i licencjonowana przez FSC Republiki Mauritiusu i FCA Wielkiej Brytanii, między innymi.

Dedykowane wsparcie w 18 językach

Dedykowane wsparcie w 18 językach

Mówimy w Twoim języku, abyś mógł poczuć się jak w domu podczas handlu z nami

Najwyższa przejrzystość

Najwyższa przejrzystość

Statystyki wydajności FXTM, takie jak Ponowne Kwotowania, Poślizg Cenowy i Realizacja Zleceń są sprawdzane przez PwC.

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Twoje środki są przechowywane na oddzielnych kontach, a Twoje transakcje są zabezpieczone przez ochronę przed ujemnym saldem.

Handel CFD na ropę i gaz

Handel CFD na rynkach ropy i gazu jest wygodnym i elastycznym sposobem dla inwestorów na dywersyfikację ich portfeli - i te aktywa nadal są popularnym wyborem wśród traderów dzisiaj. Z FXTM możesz handlować CFD na następujących towarach:

  • UK Brent oil (spot)
  • US crude oil (spot)
  • Gaz ziemny USA (spot)

Ceny ropy naftowej i innych produktów energetycznych wahają się w zależności od ogromnej liczby czynników, w tym popytu, podaży i ogólnych nastrojów w globalnej gospodarce.

Kluczowe korzyści z handlu CFD na towary

  • Łatwiejszy dostęp do popularnych rynków towarowych
  • Doskonały sposób na dywersyfikację swojego portfela
  • Niskie wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego

Jak działa handel CFD na towary?

Kontrakt na różnicę (CFD) jest umową pomiędzy kupującym i sprzedającym. Oznacza to, że sprzedający zapłaci kupującemu różnicę pomiędzy aktualną ceną towaru a jego ceną w określonym w umowie momencie. Handlując kontraktami CFD na towary, inwestorzy spekulują, czy wartość instrumentu wzrośnie czy spadnie.

Jedną z głównych zalet handlu CFD jest to, że handluje się na podstawie oczekiwania wobec przyszłego ruchu cen, więc nie trzeba faktycznie kupować (lub przyjmować dostawy) aktywów bazowych. Ponieważ można zająć krótką pozycję (oczekując spadku ceny), jak również długą (oczekując wzrostu ceny), można nadal osiągać zyski, gdy towar traci w wartości - nie tylko wtedy, gdy zyskuje. To daje traderom CFD na towary większą elastyczność i więcej możliwości zarabiania na ruchach rynkowych. Z tego samego powodu, należy być świadomym możliwości poniesienia strat przy długiej lub krótkiej pozycji na cenie towaru.

Platformy transakcyjne CFD na towary

Połącz moc MetaTrader z wielokrotnie nagradzanymi usługami FXTM, aby uzyskać bezkonkurencyjne doświadczenie handlowe.

Oferujemy wiodącą w branży platformę handlową, MetaTrader, na Twoim komputerze PC, Mac-u, telefonie komórkowym lub tablecie, aby dopasować się do Twoich potrzeb.

Te intuicyjne platformy są wyposażone we wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować swój potencjał handlowy, w tym wskaźniki techniczne, interaktywne wykresy i potężny system zabezpieczeń.

Możesz handlować ropą i gazem na wszystkich trzech naszych unikalnych typach kont. Dla przypomnienia - handel towarami na naszym koncie Micro jest dostępny na MetaTrader 4 podczas gdy osoby posiadające konto Advantage lub Advantage Plus mogą rozpocząć handel tymi ekscytującymi produktami na ,MetaTrader 5.

trading-platforms
Rozpocznij

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Zacznij handlować kontraktami CFD na towary z FXTM

Dźwignia finansowa

Dzięki dźwigni możesz zwiększyć swoją siłę nabywczą. Traderzy powinni pamiętać, że dźwignia może zwiększyć zarówno Twoje straty, jak i zyski. Możesz handlować CFD na brytyjską ropę Brent z dźwignią 1:52, amerykańską ropę naftową z dźwignią 1:49 i amerykański gaz ziemny z dźwignią 1:19.

.

Spready

Ciesz się ultra wąskimi spreadami na naszym najpopularniejszym koncie, Advantage.

Odwiedź naszą stronę Porównanie kont handlowych już dziś, aby odkryć konto handlowe, które najlepiej odpowiada Twoim celom inwestycyjnym.

Godziny handlu

Korzystaj z wyjątkowych usług handlowych FXTM w godzinach, które Ci odpowiadają, 5 dni w tygodniu.

Dla amerykańskiego gazu ziemnego i amerykańskiej ropy naftowej, rynek otwiera się o 01:00 i zamyka o 23:45. Dla brytyjskiej ropy Brent, rynek otwiera się o 03:00 i zamyka o 23:45.

Rozpocznij

Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Scroll Top
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).
Ostrzeżenie o ryzyku: Handel jest ryzykowny. Twój kapitał jest zagrożony. Exinity Limited jest regulowany przez FSC (Mauritius).